Taken en contact

Op deze pagina kunt u in een overzicht zien welke leerkracht welke taken heeft en hoe u direct per email contact kunt opnemen

Marco van Bers
info.achtsprong@dewaarden.nl
m.v.bers@dewaarden.nl
directeur
ICT
Francien Maris
f.maris@dewaarden.nl
Intern Begeleider
Sanne van der Steen
s.vd.steen@dewaarden.nl
RT/invalkracht
gedragsspecialist
rekencoördinator
Loes Heintjes
l.heintjes@dewaarden.nl
leerkracht groep 7-8
(ma t/m vr)
Loes de Looff
l.d.looff@dewaarden.nl
leerkracht groep 3-4
(do-vr)
Anita van der Wende
a.vd.wende@dewaarden.nl
leerkracht groep 1-2
Simone Gabriëls
s.gabriels@dewaarden.nl
leerkracht groep 3-4
(ma-di-woe)
leerkracht groep 1-2
(do-vr)
Linda van Es
l.v.es@dewaarden.nl
leerkracht groep 5-6
(hele week)
Jeanne Kapitein
administratie.achtsprong@dewaarden.nl
administratief medewerkster
Nel Streefkerk interieurverzorgster
José Troost interieurverzorgster
Actueel
Facebook
Ouderavond plannen